Про компанію

Пректно-будівельна компанія “Гранд Комфорт” Професійно займається проектно-дизайнерськими роботами, будівництвом та комплексним ремонтом квартир, офісів, будинків, а також торгових приміщень. Враховуючи багаторічний досвід з 2001р., наша компанія виконує ремонтні та будівельні роботи на найвищому рівні. Правильне побудова етапів робіт та організація праці, дає нам можливість реалізовувати проекти в найкоротші терміни та за доступною ціною.

Вячеслав Макаренко
керівник

До складу персоналу входять професіонали:

  • інженери-будівельники;
  • архітектори та дизайнери;
  • виконроби;
  • майстри робітничих професій – сантехніки, електрики, штукатури, майстри по оздобленню, монтажники фасадних конструкцій;
  • бухгалтер та економіст.

Досвід роботи у будівельній сфері більшості працівників обчислюється багатьма роками, що позитивно впливає на якість побудованих або відремонтованих об’єктів. Професіоналізм персоналу – головне досягнення кожного та всіх разом. Ми беремося за складні замовлення, тому що знаємо та вміємо будувати так, щоб клієнт був задоволений результатом. Позитивні відгуки від наших клієнтів надихають на творчу працю з відповідальністю кожного співробітника за свою частину загального внеску.

Догори

Заказ обратного звонка