Професійний ремонт квартир в Ірпені та Бучі

Ремонт квартири в Ірпені

Ви придбали нерухомість в Ірпені та Вам необхідний ремонт приміщення? Ми надаємо послугу з ремонту квартир, ремонту будинків та комерційних приміщень вже багато років. Ремонт квартир в Ірпені та Бучі – це один з головних напрямків нашої діяльності.

Звернувшись до нас, ви отримаєте бажаний результат та повний сервіс ремонтних робіт. Ваші ідеї щодо реалізації проекту будуть проведені у повному обсязі та при цьому зберігаючи ваш моральний стан.

  

Ремонт квартир під ключ Ірпінь з компанією Grand Comfort - оптимальне рішення ціни та якості

ремонт квартири під ключ Ірпінь

На будівельному ринку існує безліч компаній та приватних осіб, які пропонують свої послуги з ремонтних робіт, у тому числі і ремонт квартири під ключ. Але на кому зупинитись і кому довірити всю цю роботу? Це питання ставить собі кожен, хто вирішив змінити своє житло. В цьому випадку важливо розуміти, що комплексний ремонт з грамотними спеціалістами допоможе заощадити не тільки ваш особистий час, але й вартість ремонту квартири в цілому.

Наша компанія має таку можливість та виконує весь комплекс робіт пов’язаний з ремонтом квартири під ключ у місті Ірпінь та Бучі.

Порахуємо точний кошторис, складемо графік та правильну послідовність етапів, організуємо доставку та розвантаження якісних матеріалів, а головне професійно виконаємо роботи будь-якої складності.

Які види робіт ми виконуємо

Демонтажні роботи:

Демонтаж перегородок; Алмазне різання бетону; Демонтаж стяжки; Демонтаж штукатурки; Демонтаж вікон та дверей; Вивіз будівельного сміття.

Перепланування приміщення:

Зміщення стін, що не несуть; Побудова нових стін з гіпсокартону, газоблоку та цегли; Формування ніш у стінах.

Штукатурні роботи:

Машинна штукатурка стін та стель; Лазерне встановлення штукатурних маяків; Візуальне вирівнювання стін та стель; Штукатурка укосів.

Електромонтажні роботи:

Розведення та монтаж кабелю; Складання електрощитка; Підключення та монтаж захисних автоматів; Монтаж та підключення розеток та вимикачів;

Сантехнічні роботи:

Розведення труб водопостачання та каналізації; Влаштування змішувачів та запірної системи; Монтаж інсталяцій; Монтаж опалювальних приладів; Влаштування теплої підлоги.

Гіпсокартонні роботи:

Монтаж стель та стін; Монтаж міжкімнатних перегородок; Влаштування коробів; Влаштування ніш під приховані елементи.

Монтажні роботи:

Влаштування дверей прихованого монтажу; Монтаж вікон; Монтаж та влаштування прихованого плінтуса; Монтаж елементів прихованого світла.

Стяжка підлоги:

Машинне стягування підлоги; Влаштування наливних підлог самовирівнюючою сумішшю. Утеплення та шумоізоляція підлоги.

Плиткові роботи:

Облицювання санвузлів плиткою; Укладання керамограніту на підлогу; Заріз плитки під 45 градусів; Облицювання укосів плиткою.

Оздоблювальні роботи:

Шпаклівка стін та укосів; Шпаклювання стель; Фарбування; Поклейка шпалер; Декоративна штукатурка.

Ремонт квартири в новобудові м. Ірпінь

Вам цікаві наші послуги?
Дзвоніть прямо зараз!

Або надішліть нам повідомлення і ми в найкоротші терміни відповімо Вам на будь-які ваші запитання.

Корисні статті

Догори

Заказ обратного звонка